top of page
Weekly Update-2.jpg
Kurzy: Obrázek

Cena víkendového kurzu

7.900 Kč za pobyt - dvoulůžkový pokoj (v případě zájmu Vás na pokoji spojím s další klientkou). Možnost jednolůžkového pokoje za 9.990 Kč.

Cena zahrnuje:

  • ubytování na 2 noci v pokoji typu Standard - moderní vybavení, vysoké matrace, TV, kávovar Nespresso na pokoji

  • 2x snídaně formou bufetu

  • interaktivní semináře s @jak_to_vidi_lasice v rozsahu 7 hodin

  • coffee break v rámci seminářů s drobným občerstvením

  • privátní wellness pro naši skupinu (sobota odpoledne)

  • lekce jemné jógy s meditací - téma srdeční čakry na podporu laskavosti a komunikace

  • vstup do fitness

  • materiály a psací potřeby

IMG_8962.JPG
Kurzy: About

Kurzy pro ženy

Vyberte si z nabídky aktuálních kurzů

Kalendář

Kurz sebevědomí & partnerské vztahy

Leden 2023

Online kurz pro ženy - 4 setkání po 150 minutách, během kterých budeme mít prostor probrat, jak si zvednout sebevědomí v praxi, podpořit svůj vztah a zjistit, jak na efektivní partnerskou komunikaci i přístup k mužům. Protože abys mohla změnit svůj vztah, musíš nejdřív změnit svůj přístup... A přesně o tom bude kurz sebevědomí & partnerské vztahy! Sejdeme se každé lednové pondělí od 9. 1. do 30. 1. 2023 mezi 17 - 19:30 hod na platformě Zoom. Cílem je udělat reálný pokrok a naučit se nové poznatky aplikovat rovnou do života. Mimo to věřím, že přestože bude setkávání probíhat v online formě, tak dokážeme vybudovat bezpečné a příjemné prostředí pro sdílení i touto formou. Udělejte něco pro sebe i pro svůj vztah a začněte nový rok jinak! 

Témata, která na kurzu zazní:

- jak si zvýšit sebevědomí v praxi a podpořit sebelásku

- jak se dát na první místo a umět říct laskavé ne

- tipy na zpracování nejistot

- rozdíly v harmonickém x disharmonickém vztahu a co s tím

- jak podpořit a využít ženskost

- pochopení mužského a ženského přístupu

- tipy, jak na muže

- pravidla pro efektivní komunikaci

- jak komunikovat svoje potřeby

- jak ve vztahu řešit konflikt

- nácvik komunikace

- praktické příklady řešení situací

Pro koho: zadané i nezadané ženy

Kdy: Pondělky 9., 16., 23., 30. 1. 2023

V kolik: 17:00 - 19:30

Cena: 3.890 Kč

Kurzy: News and Tips

Kurzy pro ženy

Kurzy na téma sebevědomí & partnerské vztahy

20AE820C-99D1-44EB-914C-F2124E753844.jpeg

Víkendový kurz s Lasicí!

V říjnu pořádám tří denní víkendový kurz (2 noci) v krásném zámeckém hotelu Panství Dlouhá Lhota. Na programu jsou semináře, sdílení, praktická cvičení a možnost probrat spoustu témat. Relaxace prostřednictvím meditace a odpočinek ve wellness.

Víkend pro sebe

Je to příležitost pro ty, které si chtějí užít víkend s možností uvolnit se, načerpat nové poznatky i energii a seznámit se s podobně naladěnými ženami.

IMG_7514.JPG
IMG_6873_Facetune_17-10-2021-17-54-44.HEIC

Semináře na téma sebevědomí a partnerských vztahů

Abys mohla změnit svůj vztah, musíš nejdřív změnit svůj přístup. A abys mohla změnit svůj přístup, musíš nejdřív zlepšit vztah k sobě... Díky seminářům se účastnice dozví, jak podpořit svoje sebevědomí, víc o mužích a jak na ně. Ať už jste vztahu nebo single, své si najde každá z vás.

Vedená meditace

Sobotní odpoledne věnujeme hloubkové relaxaci pomocí vedené meditace. Pozvala jsem lektorku Olgu, která nás meditací provede za pomoci hudby a vonných olejů. Součástí bude vědomé dýchání, které uvolní emoce. Záměrem je odhodit vše nepotřebné, navázat bližší vztah se sebou, projevit vděčnost a odstranit strach a pochyby. Více informací o lektorce na www.olince.cz.

Mudra meditace
IMG_7518.JPG

Relaxace

Odpočinek v moderním wellness centru. Využijte bazén a sauny nebo jen relaxujte v odpočívárně s výhledem na jezírko. V případě zájmu je možné využít fitness nebo masáže (za příplatek).

Večery s povídáním

My ženy rády sdílíme a tak i při společných večeřích je prostor na probrání vašich dotazů, sdílení zážitků a zkušeností...

IMG_7524.JPG
IMG_0745.JPG

Ceny od 6.900 Kč/osobu

Cena se odvíjí od výběru pokoje. Pro více informací ohledně programu a cenové nabídky mne kontaktujte. Počet míst omezen!

Kurzy: News and Tips

Lasičení v praxi říjen - prosinec 2022

Kurz o interakci, sdílení a rozboru konkrétních situací z praxe.

Kurz lasičení v praxi je pro ženy, které jsou na stejné vlně a v bezpečném prostředí chtějí sdílet a diskutovat vztahová a osobnostní témata. Kurz bude zejména o interakci a sdílení. Začneme vždy oblíbeným “kolečkem”, budeme se věnovat rozboru konkrétních situací z praxe a navážeme na téma komunikace, jak na co reagovat, jak na muže, ale i sebevědomí, nastavení hranic a podobně. Co vidím jako přínos pokračujícího kurzu, je udržet získané dovednosti a zavést je do praxe takovým způsobem, abyste si byly ve svém jednání jisté a ukotvené. Každopádně tento “lasičí klub” vnímám i jako podporu naší ženskosti, kdy trávit kvalitní čas s podobně naladěnými ženami, je v tomto směru velmi přínosné.

Kurzy: About

Reference na víkendový kurz v březnu 2022

Milá Nikol, moc ti za tento kurz děkuji. Jsi pro mě důkaz, že žena může být ženou aniž by byla ponížená, podřadná, nedůležitá. A že spojení ženského a mužského pohledu (a vnímání světa) lze. A to tak, že to přinese radost ze života.

Nikča je okouzlující, racionální žena, která ve vztazích nehledá vědu a jednoduše popisuje, jak muži myslí a jak s nimi komunikovat. Líbí se mi, že nezapomíná na individuální problémy, které si každý potřebuje vyřešit nezávisle na vztahu. Její kurz bych doporučila kamarádkám, které se patlají ve vztazích a zdá se jim, že mužům nerozumí. Je prostě skvělá.

Chtěla bych Ti poděkovat za Tvou práci a říct, jak moc je znát, že ji děláš s láskou a s těmi nejlepšími úmysly. Jsem tak ráda, že jsem jela, hltala jsem každé Tvoje slovo a je mi trochu líto, že nemám partnera (čti pokusného králíka), na kterém bych všechny tipy vyzkoušela😁 Nicméně myslím, že na to bude času a příležitostí ještě dost a že o mnoho důležitější je teď pro mě práce na sobě.


Jsi pro mě obrovskou inspirací, stejně jako všechny ženy, které se sešly. Od každé z nich jsem si něco odnesla a přiučila se. Kvituju celou tuhle akci, předčila všechna moje očekávání, zanechala ve mně hluboký dojem, otevřela spoustu otázek a prostor k přemýšlení a budu z ní čerpat ještě dlouho. Rovnou si zamlouvám místo na lasičí víkend č. 2😊


Co se týče témat, myslím, že na první, úvodní víkend, především pro ty, které k tobě nechodí, byl výběr a rozsah tak akorát. Oceňuju, že vždycky uvádíš příklady situací z praxe a samozřejmě byl super prostor pro vzájemné sdílení myšlenek a zkušeností. Naprosto dokonalý byl nápad s lístečky do obálky, bylo to takové pohlazení po duši, přečíst si všechny ty pozitivní vlastnosti, které na mě ostatní vnímají. Moc mě to dojalo a uvědomila jsem si, jak přísné a zbytečné nároky na sebe někdy kladu a že bych k sobě měla být mnohem laskavější.

Děkuju ❤️

Víkend naprosto předčil má očekávání, poznala jsem tu skvělou partu žen, ale hlavně sama sebe. Jsem vděčná za to, že od teď už budu vědět, jak pracovat sama se sebou a se svými emocemi, které do teď negativně ovlivňovaly můj partnerský vztah. No... a Nikol je prostě skvělá:-)

Nikola je moc sympatická a otevřená žena, která umí vytvořit prostředí a atmosféru, ve které se lidé nebojí uvolnit a sdílet své životní příběhy. Děkuji moc za posílení mého uvědomění a sebevědomí :)

Nikolka je sebevědomá, vznešená žena, která je velmi inspirující. Baví mě tvůj pohled na situace, tvoje vystupování a mimořádně laskavý úsměv a přístup, který vzbuzuje bezpečné prostředí. Máš otevřené srdce a je to moc hezké. Děkuji za krásný víkend.

Vše bylo naprosto parádní, místo i počasí :) Víkend jsem si užila, jen to rychle uteklo. Všechny holky byly super! Jsi prostě skvělá "lasice", jen tak dál.

Děkuji, že jsem se kurzu mohla zůčastnit. Jsi velmi inspirativní žena a doufám, že jednou (až se k tomu dopracuju), budu na vztahy koukat s takovým nadhledem a lehkostí jako ty a bude to pro mě vše přirozené a ne tak "bolestné" jako teď. Děkuji, že tu pro nás jsi a že je tu někdo takový, jako ty, pro všechny ženy, které mají nějaká trápení :)

Líbilo se mi asi úplně vše, tvůj projev, zpracování, náplň, holky byly fajn a vše si sedlo:) Víkend s Lasicí byl pro mě moc přínostný, poznala jsem spoustu stejně naladěných, krásných, úspěšných a inspirativních žen. Nikolka měla vše skvěle připravené, zařízené a trefné. Děkuju

Líbilo se mi, jak jsme se postupně poznávaly a otevíraly sobě navzájem. Nikdy jsem na ničem podobném nebyla a byl to skvělý pocit moct se svěřit a být vyslechnuta. Nejlépe hodnotím část s komunikací a nácvik reakcí na situace.

Kurzy: Testimonials
Foggy Waters

Mám zájem účastnit se víkendového kurzu

Děkujeme za odeslání!

Kurzy: Cenová nabídka
bottom of page