Nabídka

Individuální konzultace

Jak to vidí Lasice

Nadhled na konkrétní situaci

V životě přijdou chvíle, kdy nejsme schopni vidět danou situaci z nadhledu a tápeme, jak dál. Jsem tu pro vás, abych vám pomohla ujasnit směr v konkrétní situaci, kterou aktuálně řešíte.

Sebevědomou a rovnocennou partnerkou

Staňte se ženou, kterou chcete být

Jedná se o ucelený program pro ženy, kterým se ve vztahových otázkách opakují nežádoucí události. S klientkami pracuji na zvýšení sebevědomí, zbavení se nezdravé závislosti na partnerovi, pozitivní nastavení mysli a vztahového chování. Výsledkem je sebevědomá žena, která do vztahu neprojektuje vlastní nejistoty, ale je rovnocennou partnerkou.

Jdeme do toho spolu

Partnerský vztah je o dvou lidech

Program pro páry, kdy se oba rozhodnou udělat kroky pro zlepšení svého vztahu. Partnerství je o komunikaci, která může být ovšem u každého jedince jiná a jinak vnímaná. Naučím vás, jak si porozumět a předejít konfliktům.

Co vás právě trápí...

Téma konzultace dle vaší potřeby

Téma individuální konzultace volí klient/ka. Ať už se jedná o objednávku toho pravého partnera, pomoc se zvýšením sebevědomí, řešení krize ve vztahu, problémy v komunikaci, nezvládnuté emoce, spory s tchýní nebo cokoliv, co vás aktuálně trápí.

  

Kurz lasičení

Umění ženskosti

Kurz lasičení je zaměřen na praktické tipy, jak zacházet s muži a to v jakékoliv fázi vztahu. Ať se jedná o první kontakt nebo delší vztah. Chcete se naučit, jak s mužem správně komunikovat? Jak pro něj být zajímavá a pochopit, jak na něj? Pak je kurz lasičení přímo pro vás! 90 minutový kurz je pro 1-2 osoby, můžete vzít kamarádku a motivovat se pak k lasičení navzájem.

 

Registrační formulář

  • Facebook
  • Instagram

©2019 by Vztahová inženýrka. Proudly created with Wix.com