Nabídka

Individuální konzultace

885DE2E7-F486-4417-B59A-0DDF93F9AED4 2.PNG

Jak to vidí Lasice

Koučink a poradenství

Během sezení formou koučovacího rozhovoru probereme Vaši situaci. Zaměříme se na hledání "zakopaného psa" a co s ním. Hledáme odpovědi ve Vás, ale nabízím i nadhled nad situaci
a otevření dalších úhlů pohledu.

Sebevědomou a rovnocennou partnerkou

Staňte se ženou, kterou chcete být

Jedná se o ucelený program pro ženy, kterým se ve vztahových otázkách opakují nežádoucí události. S klientkami pracuji na zvýšení sebevědomí, zbavení se nezdravé závislosti na partnerovi, pozitivní nastavení mysli a vztahového chování. Výsledkem je sebevědomá žena, která do vztahu neprojektuje vlastní nejistoty, ale je rovnocennou partnerkou.

5036D028-35DB-4E49-8700-1069E3A8BA93.PNG
5FC25C73-442A-4238-8153-CA33A79F8A38.PNG

Jdeme do toho spolu

Partnerský vztah je o dvou lidech

Program pro páry, kdy se oba rozhodnou udělat kroky pro zlepšení svého vztahu. Partnerství je o komunikaci, která může být ovšem u každého jedince jiná a jinak vnímaná. Naučím vás, jak si porozumět a předejít konfliktům.

 

Najděte si kompatibilního partnera

Ujasněte si, kdo je ten pravý pro vás a jak udělat, aby partner do vašeho života přišel.

Zlepšete partnerskou komunikaci

Naučte se, jak správně komunikovat v páru a řešit konflikty.

Pomoc v krizi

Řešení krizí - nevěra, rozchod, konflikty s příbuznými partnera apod.

Ujasněte si směr životní cesty

Rozbor situace, kde se nacházíte, kde chcete být a jak se tam dostanete. Zjištění, zda je váš partner ten pravý nebo jakým partnerem/partnerkou se stanete.

Staňte se sebevědomou osobností

Zdravé sebevědomí je základ a jeho nedostatek je příčinou spousty vztahových problémů. Staňte se sebevědomou osobností a žijte spokojený život.

Nalezněte harmonii ve vztahu

Nadhled, pohoda, spokojenost. Vlastnosti, které vztah často postrádá. Partneři mají rozdílné preference, zájmy, koníčky a představy. Nalezněte harmonii ve vašem vztahu.

Online konzultace

Nejste z Prahy nebo nemáte dost času docházet na osobní konzultace? Spojme se telefonem nebo jinou online formou, která Vám bude vyhovovat. Využijme možností, které nám dnešní doba nabízí!

Vzbuďte vlastní ženskou energii

Ženy v dnešní době často přebírají mužské role i energii, se kterou si ale neumějí poradit. Převaha mužské energie u žen působí problémy ve vztazích i vnitřní nespokojenost. 
Navraťte si ženskost!